Trwa ładowanie...

Wybierz SEYSSO Baby Penguin i wspieraj Fundację Instytutu Matki i Dziecka

Informacja prasowa
(Materiał Partnera)

Fundacja Instytutu Matki i Dziecka od lat realizuje działania na rzecz ochrony zdrowia oraz promocję profilaktyki zdrowotnej dzieci, młodzieży oraz kobiet w ciąży. Marka SEYSSO, chcąc wesprzeć działania Fundacji oraz jej podopiecznych, dołącza do inicjatywy i z każdej sprzedanej szczoteczki SEYSSO Baby Penguin przeznaczy złotówkę na rzecz Kliniki Chirurgii Dzieci i Młodzieży IMiD, specjalizującej się w leczeniu rozszczepów warg i podniebienia u dzieci

W jaki sposób wraz z SEYSSO można wesprzeć Fundację? To bardzo proste! Wystarczy kupić szczoteczkę SEYSSO Baby Penguin przeznaczoną dla dzieci w wieku 0-3 u jednego z naszych dystrybutorów w czasie trwania Akcji od 01.03.2022 - 01.06.2022.

Co wyróżnia szczoteczkę SEYSSO Baby Penguin?

Szczoteczka SEYSSO Baby Penguin, zaprojektowana z myślą o najmłodszych, zapewnia skuteczną higienę jamy ustnej już od pierwszego ząbka. Dzięki niezwykle delikatnym włóknom, o odpowiednio dobranej miękkości, szczoteczka jest idealna dla dzieci od 0 do 3 lat. Ponadto drgania końcówki pozwalają łagodniej i szybciej oczyścić zęby oraz dziąsła niż za pomocą tradycyjnej szczoteczki. Dodatkowe funkcje oraz udoskonalenia, jak antypoślizgowa powłoka, dwuminutowy Baby Timer czy podświetlana końcówką zapewniają jeszcze większy komfort użytkowania.

Końcówki szczoteczki są dostępne w dwóch przedziałach wiekowych: 0-18 miesięcy i 18-36 miesięcy.

(Materiał Partnera)

O SEYSSO

Szczoteczki soniczne SEYSSO to jedne z najbardziej innowacyjnych urządzeń do higieny jamy ustnej. Wykonane są z niezwykle trwałych materiałów, dzięki czemu zapewniają maksymalne bezpieczeństwo oraz satysfakcję z użytkowania. Dodatkowy atut to techniczne udogodnienia oraz elegancki, nowoczesny design. W marce SEYSSO znajduje się 5 serii produktowych: Carbon, Oxygen, Gold, Planet i Baby. To z tej ostatniej pochodzi szczoteczka SEYSSO Baby Penguin.

Informacja prasowa
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza