Trwa ładowanie...

Tydzień po tym, jak urodziła, na świat przyszedł braciszek jej córeczki

Andrea Valentine z Teksasu dowiedziała się od lekarzy, że nie będzie mogła mieć dzieci. Niedługo później kobieta zaszła w pojedynczą ciążę, ale została matką dwójki dzieci. O nietypowej sytuacji informują amerykańskie media.

1. Problemy z zajściem w ciążę

Małżeństwo z Teksasu długo starało się o dziecko. Niestety, wszystkie próby nie przynosiły oczekiwanych rezultatów. Małżeństwo szukało pomocy u wielu lekarzy, ale ci tylko informowali parę, że nie są w stanie im pomóc.

Nietypową historią żyją całe Stany Zjednoczone (Good Morning America/ Facebook)
Nietypową historią żyją całe Stany Zjednoczone (Good Morning America/ Facebook)

Zobacz także:Ciężarne mogą być zagrożone. Są dla nich specjalne zalecenia związane z wirusem

Małżeństwo postanowiło skorzystać z pomocy surogatki. W lutym 2019 roku kobieta przeszła zabieg transferu zarodka. Tydzień później okazało się, że zabieg się powiódł i jest w ciąży. W tym samym czasie Andrea również dowiedziała się, że zaszła w ciążę.

W efekcie obie kobiety urodziły dzieci w odstępnie zaledwie 24 dni. Zamiast jednego dziecka para ma teraz dwójkę – córeczkę i synka. Surogatka, która urodziła chłopczyka, będzie mogła obserwować, jak dzieci dorastają, ponieważ jest sąsiadką małżeństwa.

Zobacz także: Jak wygląda rzeczywistość surogatek w Polsce?

Zobacz film: "Jak uchronić się przed koronawirusem?"

Dołącz do nas! Na wydarzeniu na FB Wirtualna Polska - Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.