Trwa ładowanie...

Lato Konesera pełne codziennych wydarzeń i atrakcji dla dzieci

Na początku lipca w Centrum Praskim Koneser rozpoczął się wakacyjny cykl wydarzeń pod hasłem Lato Konesera. Do końca sierpnia codziennie można wziąć udział w wielu, w większości bezpłatnych, atrakcjach, przeznaczonych również dla dzieci. Wśród nich m.in.: spektakle plenerowe, Miejska Strefa Wycieczek i Animacji, Rodzinny Turniej Gier Podwórkowych oraz Strefa Triki Tashka z różnego rodzaju warsztatami i teatrami. Wszystko to w sercu stołecznej Pragi, w bezpiecznej i otwartej przestrzeni.

Artykuł sponsorowany

Centrum Praskie Koneser przygotowało na tegoroczne wakacje kilkaset atrakcji dla dzieci, które codziennie od rana do wieczora pozwolą udanie spędzić lato na warszawskiej Pradze. Od 1 lipca do 31 sierpnia odbędzie się tam łącznie kilkaset wydarzeń, skierowanych zarówno dla mniejszych, jak i większych dzieci. Dla tych z zainteresowaniami artystycznymi przewidziano warsztaty i spektakle, w tym m.in. te wystawiane przez Teatr Polonia, Och-Teatr, Wrocławski Teatr Lalek oraz Teatr Guliwer. Na scenie głównej Placu Konesera zostanie pokazany m.in. "Czerwony Kapturek” i „Jaś i Małgosia”. W Strefie kreatywnej dla dzieci Triki Tashka będą z kolei codziennie odbywały się różnego rodzaju wydarzenia. W programie m.in. warsztaty live printing, architektoniczne, muzyczne, taneczne, aktorskie i dziennikarskie. Dodatkowo w tym miejscu można posłuchać porannego czytania bajek, uczestniczyć w warsztatach poczytankowych oraz w spotkaniach z autorami książek. Organizatorzy przewidzieli również spektakle i zdarzenia teatralne, nagrywanie teledysku "Śpiewo śWirus”, zajęcia Trzy skrzynki – Triki Skrzynki, malowanie kamieni, grę chodnikową – Bingo lingwistyczne i to, co dzieci lubią podczas wakacji – kawiarnię i pyszne lody.

Ponadto Adventure Warsaw stworzyło w Centrum Praskim Koneser Miejską Strefę Wycieczek i Animacji (MSWiA). Można tu pograć w gry podwórkowe z animatorem, a w weekendy wziąć udział w turniejach z nagrodami i grze miejskiej po Koneserze – to powrót do lat młodości rodziców i świetna zabawa dla ich podopiecznych.

– Zapraszamy do Centrum Praskiego Koneser rodziny, dorosłych i dzieci w różnym wieku, codziennie. Oferta Lata Konesera została dopasowana do upodobań dzieci z różnych grup wiekowych. Nasze animacje, wydarzenia i imprezy gwarantują dobrą zabawę dla całej rodziny i trochę czasu wolnego dla dorosłych, którzy mogą w pięknym otoczeniu odpocząć lub nadrobić obowiązki służbowe. Jesteśmy centrum kulturalno-rozrywkowym, w którym oprócz wielu atrakcji można także skorzystać z różnorodnej oferty gastronomicznej. W restauracjach z kuchnią z całego świata dzieci mogą poznać ciekawe smaki i wyrobić sobie nowe gusta – zaznacza Monika Piwońska, Dyrektor Komercyjny Centrum Praskiego Koneser.

Szczegółowe informacje o wydarzeniach podczas Lata Konesera są dostępne na stronie: www.koneser.eu oraz https://trikitashka.pl/

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.