Trwa ładowanie...

Karate, nie tylko dla dzieci

Juna odkryła swoją pasję w dniu, w którym przypadkiem zobaczyła trening karate. Miała wtedy osiem lat. Odtąd całkowicie poświęciła się treningom. Uczyła się zasad, poznawała techniki, zdobywała kolejne stopnie i brała udział zawodach. Stawała się coraz lepszą zawodniczką, a jednocześnie dowiadywała się mnóstwo o sobie – jakie są jej mocne strony, nad czym powinna jeszcze popracować, jak postępować zgodnie z ideami karate.

Czytelnik dowiaduje się wszystkiego z pierwszej ręki, gdyż autorką publikacji jest Justyna Marciniak – ikona światowego karate, wielokrotna mistrzyni świata, Europy i Polski. Przystępnie podana praktyczna wiedza została ujęta w lekkiej szacie graficznej i wzbogacona humorystycznymi ilustracjami autorstwa Jarka Kajdany, który jest zarazem pomysłodawcą całej serii książek o japońskich sztukach walki stworzonej specjalnie dla młodych czytelników.

Książka – będąca trzecią publikacją w serii Nie tylko dla dzieci (poprzednie poświęcone były aikido i judo) – prezentuje podstawy karate i zachęca najmłodszych (i nie tylko) do wypróbowania swoich sił. A bez wątpienia warto…

Karate, nie tylko dla dzieci

  • Tekst: Justyna Marciniak
  • Pomysł serii i ilustracje: Jarek Kajdana
  • Oprawa: twarda | szyta
  • Liczba stron: 96
  • Format: 21 x 22 cm
  • Wydawca: VF BOOKS
  • Wydanie: 1
  • ISBN: 978-83-942218-2-9

Książka dostępna w sklepie internetowym Do Dzieci.pl, na stronie www.dodzieci.pl oraz w sklepie na blogu: www.justynamarciniak.pl

Kilka słów do artykułu:

Justyna Marciniak: ''Książka ''Karate - nie tylko dla dzieci'' jest zwieńczeniem mojej dwudziestoletniej przygody w karate i dziesięciu lat Reprezentowania Polski jako zawodniczka Kadry Narodowej. To pierwsza taka książka w Polsce - włożyłam w nią wiele miesięcy pracy oraz cenne rady, z których skorzysta każdy - nie tylko zawodnik, nie tylko dziecko. Ta pasja dała mi wiele pozytywnego i zmieniła moje życie we wspaniałą przygodę.

Po wielu latach, już jako trenerka, moim marzeniem jest przekazanie tej pasji innym, w szczególności dzieciom. To taki drogowskaz od Mistrzyni Świata - możesz wszystko, możesz być kim chcesz, tylko staraj się o to każdego dnia. Pragnę zaprosić rodziców, aby zamiast kolejnych elektronicznych zabawek, zadbali o edukację swojego dziecka. To inwestycja w jego przyszłość.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.