Trwa ładowanie...

Festiwal Piękna 2019: Finaliści Mister Supranational 2019 zrobili niespodziankę wychowankom Domu Dziecka

Trwa zgrupowanie konkursu Mister Supranational 2019. W tegorocznej edycji bierze udział 40 przedstawicieli aż sześciu kontynentów. Większość z nich, tak jak Misterzy Japonii czy Nowej Kaledonii, przyjechało do Polski po raz pierwszy i to z bardzo daleka. Nic dziwnego, że pomimo wielu zadań związanych ze zbliżającą się galą, chętnie znajdują czas na poznawanie uroków Województwa Śląskiego.

Dzięki firmie Wawrosz Salony Samochodowe, która dostarczyła kandydatom samochody do podróżowania, panowie odwiedzili Bielsko Białą i urokliwe Jaworze. Mieli również możliwość zasmakowania klimatu polskich gór i kultury śląskiej. Niezapomnianym wydarzeniem stały się pierwsze opady śniegu, dzięki którym klimat górski stał się jeszcze bardziej nastrojowy, a dla niektórych kandydatów - prawdziwie egzotyczny, gdyż śnieg widza po raz pierwszy w swoim życiu. Wyruszyli w jeszcze jedno w wyjątkowe miejsce.

Tym razem odwiedzili Dom Dziecka w bielskiej Olszówce, aby poznać jego podopiecznych i spędzić wspólne popołudnie. Spotkanie przepełnione było miłą atmosferą i śmiechem. Przystrojeni w czapki Świętego Mikołaja panowie stworzyli dla dzieci kontynentalny quiz w którym miały one za zadanie odgadnąć pochodzenie kandydatów.

Obie grupy uczyły się wspólnie kolęd w językach polskim, angielskim i hiszpańskim, a dodatkowo, w trakcie spotkania dzieci otrzymały słodkie mikołajkowe upominki. Zrobione w ciągu wspólnej zabawy zdjęcia będą jeszcze jedną pamiątką z miło spędzonego popołudnia na Śląsku.

A już w najbliższą sobotę 7 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach o godzinie 16.15 rozpocznie się gala finałowa konkursu Mister Supranational 2019. Gala transmitowana będzie również na antenie Polsatu oraz 140 stacji telewizyjnych na świecie.

Międzynarodowy konkurs dla mężczyzn poprowadzą: Davina Reeves Ciara oraz Sandra Kubicka, a na scenie wystąpią: Cleo oraz Barbara Kurdej-Szatan. Panowie zaprezentują się w kilku pokazach, do których choreografię przygotuje Tomasz Barański. Na koniec wieczoru jeden z 40 najprzystojniejszych mężczyzn świata otrzymał tytuł Mistera Supranational 2019. Czy zwycięzcą zostanie reprezentant Polski Tomasz Zarzycki? Przekonamy się już za dwa dni!

Wybory Mister Supranationl 2019 są częścią Festiwalu Piękna 2019, który odbędzie się w dniach 6 – 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wszystkie trzy gale: Miss Supranational 2019, Mister Supranational 2019 i jubileuszowa edycja Miss Polski z koronacją Miss Polski 2019 będą transmitowane na antenie Polsatu.

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.