Trwa ładowanie...

Dziewczynka napisała list do św. Mikołaja w 16 językach

Rodzice tej dziewczynki nie mają wątpliwości, co chciałaby znaleźć pod choinką. Swoją prośbę wyraziła jasno, pisząc ją w... 16 językach. Chciała się upewnić, że św. Mikołaj na pewno odczyta jej list. O czym marzy dziewczynka?

Zobacz film: "Depresja u dzieci"

Autorka tego listu naprawdę chciałaby mieć zwierzątko, a dokładnie – kota. Stwierdziła, że musi wyrazić swoje pragnienie nie tylko w ojczystym języku (angielskim), ale również w 15 innych, aby św. Mikołaj na pewno dostał jej wiadomość. Napisała słowo kot po niemiecku, włosku, rosyjsku, turecku, chińsku, a nawet po polsku!

Uroczy list z prośbą o kotka zamieściła w internecie mama. Zdjęcie natychmiast podbiło serca internautów z całego świata – widziały je już prawie trzy miliony osób. W komentarzach mama dziewczynki napisała, że córka bardzo tęskni za domowym zwierzątkiem. Rodzina miała dwa koty, ale jeden zachorował i zmarł, a drugi dwa miesiące temu zaginął.

Wzruszająca prośba o kotka być może poruszy nawet ojca dziewczynki, który sceptycznie podchodzi do pomysłu zakupu kolejnego zwierzęcia. Mała bohaterka jednak nie daje za wygraną, o czym świadczy dopisek pod listem:

W jakim jeszcze języku mam to napisać? Tutaj jest już w szesnastu. 

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.