Trwa ładowanie...

Czy twoje dziecko dostanie list od Mikołaja?

Czy wiesz, że wysyłając świąteczny list do swoich bliskich w imieniu Mikołaja możesz nie tylko sprawić im ogromną radość, ale też realnie pomóc tym dzieciom, które zarówno w święta, jak i na co dzień nie doświadczają ciepła rodzinnej atmosfery? Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę już po raz 6-ty ruszyła z charytatywną akcją "List od Mikołaja", podczas której wysyła dzieciom (i dorosłym!) personalizowane listy od Mikołaja. Wyobraź sobie radość dziecka, kiedy otrzyma taki list…!

Na stronie www.swiatecznylist.pl w prosty sposób można zamówić wyjątkowy list od Mikołaja, który dziecko będzie mogło znaleźć w skrzynce jeszcze przed świętami! Wystarczy wybrać jedną ze świątecznych grafik oraz treść listu, wypełnić krótki formularz dotyczący adresata i wpłacić darowiznę na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (kwota darowizny zostanie przeznaczana na pomoc dzieciom - podopiecznych fundacji). Później pozostanie już tylko oczekiwać prawdziwego, papierowego listu od Mikołaja!

Pamiętaj, że wysyłając list, nie tylko sprawisz radość swojemu dziecku, ale pomożesz też przywrócić uśmiech na twarzach podopiecznych Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Wszystkie darowizny zostaną wykorzystane na prowadzenie działań pomocowych dla dzieci – ofiar przemocy i wykorzystywania – w placówkach fundacji oraz na funkcjonowanie Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę od 28 lat dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności i podmiotowości. Chroni dzieci przed krzywdzeniem i pomaga tym, które doświadczyły przemocy. Wspiera rodziców i opiekunów w ich drodze do dobrego rodzicielstwa, a także profesjonalistów na co dzień pracujących z dziećmi. Wszystkie działania Fundacji łączy jedno: chronimy dzieci i dajemy im siłę – każdego dnia.

JESZCZE BARDZIEJ MAGICZNE ŚWIĘTA!

Jak sprawić swojemu dziecku niezwykły prezent na Święta i jednocześnie pomóc innym dzieciom? Zamów prawdziwy list od Mikołaja! To prostsze, niż myślisz:

  • Wejdź na: swiatecznylist.pl
  • Wybierz jedną z kilku świątecznych grafik.
  • Wybierz treść listu i dodaj kilka osobistych szczegółów dotyczących Twojego dziecka.
  • Wpłać darowiznę dla podopiecznych Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Podstawowa kwota darowizny – 18 złotych – pozwoli fundacji na odebranie 3 połączeń w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111!

33 złote pomoże rozpocząć diagnozę psychologiczną dziecka i zaplanować dalszą pomoc. Możesz też wpłacić dowolną wyższą kwotę i pomóc jeszcze bardziej.

  • Nie przegap miny Twojego dziecka gdy znajdzie w skrzynce prawdziwy List od Mikołaja

Więcej na www.swiatecznylist.pl

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Advertisement