Trwa ładowanie...

„Boom! I pomagam!” – ulubieni bohaterowie dzieci wspierają bezdomne zwierzaki

Informacja prasowa

Zobacz film: "Jak zadbać o prawidłowe relacje z dzieckiem?"

Tom i Jerry, królik Bugs, Scooby Doo i inni bohaterowie seriali kanału Boomerang zachęcają do udziału w akcji „Boom! I pomagam!”. Wystarczy wejść na pomagam-boomerang.pl i przyłączyć się do fotograficznej zabawy przygotowanej w specjalnej aplikacji. Za każde dodane zdjęcie stacja Boomerang przekaże 20 zł na rzecz schroniska w Korabiewicach

Każdy, kto chce się przyłączyć do akcji i wesprzeć schronisko musi zrobić swojemu pupilowi zdjęcie i dodać je za pomocą specjalnej aplikacji, dostępnej na oficjalnym fanpage’u Boomeranga. Następnie, za pomocą narzędzi dostępnych w aplikacji upodobnić swojego zwierzaka do jednego z najbardziej znanych i lubianych bohaterów Boomeranga: m.in. Scooby- Doo, Toma, Jerry’ego czy Królika Bugsa. Za każde takie zdjęcie stacja przekaże 20 zł na rzecz schroniska w Korabiewicach. Dodatkowo wszystkie zdjęcia dodane w ten sposób biorą udział w konkursie, w którym na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Zebrane środki zasilą konto schroniska w Korabiewicach – Pieniądze przeznaczymy na zakup domków dla psich seniorów. Te domki pozwalają ulokować dwie budy i zapewnić starszym psom dobre warunki. Mamy już kilka takich w naszym schronisku i to rozwiązanie świetnie się sprawdza, ale koszty ich zakupu są wysokie. Środki z akcji Boomeranga zapewnią godny byt kolejnym naszym podopiecznym. – wyjaśnia Irena Kowalczyk koordynator schroniska w Korabiewicach.

Na antenie Boomeranga każdego dnia można spotkać lubiane kreskówkowe zwierzaki - najbardziej znany duet - Toma i Jerrego, uroczego kocura Garfielda czy tchórzliwego psa Scooby-Doo, których niecodzienne przygody bawią całe rodziny. Stacja nie pozostaje obojętna wobec problemów zwierząt i zachęca wszystkich swoich widzów, a w szczególności miłośników czworonogów do wspólnego działania.

Boomerang to jeden z flagowych kanałów dziecięcych należących do Turner Broadcasting System. Stacja kieruje swoje programy do dzieci w wieku 4-7 lat. Kanał jest uwielbiany przez całe rodziny i cieszy się zaufaniem dzieci i rodziców, dzięki temu, że oferuje lekką i pełną humoru rozrywkę dla każdego z klasycznymi i znanymi bohaterami. Obok popularnych seriali, takich jak „Wyluzuj, Scooby-Doo!” czy „Garfield Show”, na widzów czekają ich ulubieni bohaterowie seriali: „Tom i Jerry Show”, „Królikula”, „Jaś Fasola” i „Królik Bugs! Serial Twórców Zwariowanych Melodii” czy premierowa produkcja „Grizzy i lemingi”.

Konkurs oraz akcja „Boom! I pomagam” potrwają do 22 grudnia. Więcej informacji na temat akcji na facebooku Boomerang Polska oraz na stronie schroniska.

Więcej informacji na temat akcji na: https://pomagam-boomerang.pl

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.